Reprezentace na K1 Serie A, Istanbul 2017

Ve dnech 23. – 24. 9. 2017 se konal turnaj Karate 1 Series A v tureckém Istanbulu. Turnaje se zúčastnilo 1134 závodníků ze 73 států světa. Turnaje se zúčastnili 4 závodníci státní reprezentace ČR Veronika Mišková, Lucie Veithová, Adriana Crhonková, Marek Řeřicha za doprovodu reprezentačního trenéra M. Hýska.

Výsledky:

Veronika Mišková – v prvním kole porazila reprezentantku z Íránu 5:0 (lONJO AREZO), ve druhém kole podlehla zkušené závodnici z Indonésie 0:5 (ORA SISILIA AGUSTIANI), bohužel závodnice z Indonésie podlehla Japonce a tím pro Verču šance na repasáž skončila.

Lucie Veithová – v prvním kole narazila na závodnici z Japonska (FURUNO HIKARU) , se kterou do poslední chvíle sváděla více než vyrovnaný souboj, když před koncem zápasu inkasovala yuko a podlehla 0:1

Adriana Crhonková – v prvním kole nastoupila proti závodnici z Indonésie (SUKATENDEL SRUNITA SARI). Zápas byl velmi vyrovnaný, ale závěr zápasu patřil soupeřce a Adriana podlehla 0:2

Marek Řeřicha – v prvním kole narazil na známého závodníka z Japonska (KEN NISHIMURA), se kterým sváděl celý zápas vyrovnaný boj, bohužel asi 15 vteřin do konce za stavu 0:0 byli oba závodníci napomínáni za pasivitu a vzhledem tomu, že Marek měl o jedno chukoku více než soupeř, inkasoval hansoku. Japonský závodník se probojoval až do finále a Marek nastoupil v repasáži pro italskému závodníkovi (JENDOUBI RABII), kterému podlehl 0:2.